Xiaomi Mi Mix 4 Kamera Bilgisi Gelmeye Başladı

Xiaomi Mi Mix 4 kamera özellikleri ortaya çıktı. Xiaomi Mi Mix 4 kameralarının özellikleri neler olacak?

0
52
Xiaomi Mi Mix 4

Xiaomi, akıllı telefon serilerini yenilerken mutlaka bir özelliği öne çıkarıyor. Kimi zaman akıllı telefonların ekranları kimi zaman ise akıllı telefonların tasarımları öne çıkarılıyor. Daha önce uygun fiyatlı akıllı telefonlar sunması nedeniyle, bu şekilde bir üne kavuşan markanın, şu sıralar ise teknik özellikler kısmında da fark yarattığını söylemek gerekiyor. Yeni özellikleri merakla beklenen ve iddialı akıllı telefon modelleri arasında yer alması beklenen telefonlardan birisi de Xiaomi Mi Mix 4 akıllı telefonları olacak.

Xiaomi Mi Mix 4 Kamerası Nasıl Olacak?

Merakla beklenen yeni akıllı telefonların en çok fark yaratan kısmının ise telefonların kameraları olması bekleniyor. Yeniş akıllı telefonların kamera kısmında amiral gemisi akıllı telefon modelleri arasında yer alması bekleniyor ve bu alanda bir yeniliği de beraberinde getireceği iddia ediliyor. Buna göre söz konusu akıllı telefonlar 64 MP değerinde kameralara sahip olacak.

Xiaomi Mi Mix 4

Kamera kısmında son amiral gemisi akıllı telefonların 48 MP değerinde kameralar kullandığını görüyoruz. Böyle bakıldığı zaman Xiaomi Mi Mix 4 akıllı telefonlarının 64 MP kamera ile gelecek olması, yeni bir dönemin başlayacağının göstergesi.

Belki de bu alanda ilk olması beklenen akıllı telefonların diğer özelliklerinin neler olacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Zaman içerisinde bu konularda da bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor. Özellikle işlemci ve kamera kısmında farklar sunulacak gibi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz