The Witcher Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

The Witcher dizisi için beklenen fragman geldi. The Witcher dizisi ne zaman yayınlanacak? Fragmanda yer alan detaylar neler?

0
49
The Witcher

Oyun dünyasında kendisini göstermiş olan birçok yapım var. Efsane haline gelmiş olan bu yapımlar içerisinde yer alan oyunlardan birisi de The Witcher oyunu. CD Projekt RED tarafından yayınlanan oyun, hem hikayesi hem de oynanış yapısı sayesinde kitleleri arkasından sürüklemeyi başardı.

Ciddi şekilde hayran kitlesine ulaşan The Witcher oyununun seri haline gelmesinin ardından şimdi ise oyun için yeni bir yapım duyuruldu Bu kez oyunun dizi olarak karşımıza çıkacağı açıklandı. Hatta yapılan açıklamaların hemen ardından The Witcher dizisi için beklenen fragman da yayınlandı.

The Witcher Fragmanı

Netflix üzerinden yayınlanması beklenen The Witcher dizisinin hikayeye sadık kalıp kalmayacağı konusunda da soru işaretleri tartışma konusu olmuştu. Ayrıca dizide yer alacak olan karakterler için de yine tartışmalar yaşanmıştı. Tüm bu tartışmaların içerisinde merakla beklenen The Witcher dizisinin fragmanı yayınlandı.

Dizinin doğaüstü yönü de ele alacağı, bununla beraber savaşların bir hayli dikkat çekeceği görülen fragman, iddialı yapımı bir kez daha gündeme getirmiş oldu. En az oyunu kadar çok konuşulmasını beklediğimiz dizinin yayınlanması için de biraz beklemek gerekecek.

Farklı yapısıyla dikkat çekecek olan dizinin 2020 yılında yayına girdiğini görmek mümkün olacak. Kaç sezon geleceği ya da tam olarak neler sunulacağı konusunda ise bilgiler yok. Freya Allan, Jodhi May gibi isimlerin yer aldığı yapımda ne derece başarı elde edileceği de merak konusu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz