Samsung Galaxy Watch Active 2 Renk Seçenekler Görüldü

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat modelleri için tanıtım öncesinde renk seçenekleri ortaya çıktı.

0
159
Samsung Galaxy Watch Active 2

Akıllı saat modelleri için güncellemeler yapması beklenen Samsung, Galaxy Note 10 akıllı telefon modellerinin tanıtımıyla beraber, yeni akıllı saat modellerini de tanıtacak. Markanın yeni akıllı telefon modelleri ise Samsung Galaxy Watch Active 2 olarak karşımıza çıkacak.

Amiral gemisi akıllı saatler arasında yer alıp almayacağı net olmayan saatler için yavaş yavaş detaylar geliyor. Son olarak yeni akıllı saatlerin hangi renk seçeneklerini sunacağı konusunda bilgiler ortaya çıktı. Buna göre Samsung Galaxy Watch Active 2 modelinin iddialı bir seri olarak geldiğini görmek mümkün olacak.

Samsung Galaxy Watch Active 2 Özellikleri Neler Olacak?

Yeni akıllı saat modellerinin tasarım kısmında biraz daha güçlü seriler olduğunu görmek mümkün olacak. Saatin renk seçenekleri kısmında altın, bej, gri, mavi, gümüş ve siyah seçenekleri olacak. Bu seçenekler, iddialı bir tasarımın karşımıza çıkacağını göstermekte.

Samsung Galaxy Watch Active 2

Yeni akıllı saat modellerinde teknik kısımda da başarılı özelliklerin sunulması beklentisi var. Bu kısımda da Exynos 9110 işlemcileriyle donatılmış olan akıllı saatler karşımıza çıkacak.

4 GB depolama alanı 768 MB RAM miktarıyla dikkat çekecek olacak akıllı saatlerin 44 mm ve 40 mm kasa boyutlarıyla beraber 360 X 360 çözünürlük değeri sunacağı ve ekranların 1.2 ile 1.4 inç arasında değişeceği görülüyor. Bu detayların netlik kazanacağı tanıtım 8 Ağustos tarihinde yapılacak. Tanıtım sonrasında daha net bilgiler aktaracağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz