Samsung Galaxy Tab A3 XL için İlk Bilgiler Geldi

Samsung Galaxy Tab A3 XL özellikleri ortaya çıktı. Samsung Galaxy Tab A3 XL nasıl bir tablet olacak?

0
52
Samsung Galaxy Tab A3 XL

Akıllı telefonlar için yeni bir döneme giriş yapan Samsung, bir yandan Galaxy Note 10 lansmanına hazırlanırken bir yandan ise yeni tablet modelleri için tanıtımlar yapmaya başladı. Çok kısa bir süre öncesinde Samsung Galaxy Tab 6s modelini tanıtan markanın şimdi ise Samsung Galaxy Tab A3 XL modeli ortaya çıktı.

Yeni tablet modelinin özellik sayfası olarak gösterebileceğimiz sayfasının sızdırılmasıyla beraber yeni tablet modeli için de beklentiler ortaya çıkmış oldu. Hemen bu tablet için nasıl özelliklerin beklendiğinden söz edelim.

Samsung Galaxy Tab A3 XL Nasıl Bir Tablet Modeli Olacak?

Yeni tablet modelinde çerçeveli bir ekran yapısına yer verilmesi bekleniyor. Tabletin ekran kısmında çerçeveli yapısı öne çıkacak ancak biraz daha büyük bir ekran göreceğiz. Ekran boyutu kısmında 1200 X 1920 çözünürlük değerinin sunulması bekleniyor. Muhtemelen 12 inç ekran boyutunun sunulduğunu göreceğiz.

Samsung Galaxy Tab A3 XL

Tablet modelinin içerisinde yer alan işlemciler ise yine Samsung’un kendi işlemcileri olacak. Exynos 7904 işlemcilerinin kullanılacağı Samsung Galaxy Tab A3 XL serisinin 1.8 GHz değerinde hıza sahip olması bekleniyor. RAM kısmında ise 3 GB RAM miktarının sunulacağı bilgisi var.

Bunlar dışında Android 9 işletim sistemini kullanacağı açıklanan yeni tablet modelinin fiyatının nasıl olacağı ve ne zaman tanıtılacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz