Samsung Galaxy A90 için 5G Sertifikası

Samsung Galaxy A90 modeli için 5G onayı gözüktü. Samsung Galaxy A90 5G destekli mi olacak?

0
83
Samsung Galaxy A90

Samsung, amiral gemisi akıllı telefon serileri için sayısı arttırma yolunda ilerliyor. Markanın yeni kıllı telefon modellerinde bu yönde bir ilerleme sunacağı söz konusu olacak. İlk olarak ise Samsung Galaxy A90 akıllı telefonları gündeme gelecek.

Öyle ki Samsung Galaxy A90 akıllı telefonlarının, A serisi için yeni bir amiral gemisi modeli olacağı konusunda bilgiler var. Sadece A serisi için değil, bütün modeller için önemli bir adım atılmış olacak olan Samsung’un ilk 5G destekli A modelini bu seriyle beraber sunması bekleniyor.

Amiral gemisi akıllı telefonların içerisinde dikkat çeken bir model olması beklenen Samsung Galaxy A90 için son olarak 5G sertifikasını aldığı iddia edildi.

Samsung Galaxy A90 Sertifikasını Aldı

SM-A908B model numarasına sahip olduğu görülen yeni akıllı telefon modelinin WİFİ sertifikası üzerinden onay aldığı görülüyor. Söz konusu akıllı telefonların WİFİ sertifikası sonrasında detaylar ortaya çıkmış oldu. Buna göre telefonun 5G desteği bulunacak ve telefonun içerisinde Snapdragon 855 işlemcileri yer alacak.

Samsung Galaxy A90

Üst segment akıllı telefonlar kullanılan işlemci modelliyle beraber gelmesini beklediğimiz yeni seri akıllı telefonların 5G desteğini de sunması büyük bir artı olacak. Şu an için bu modelin ne zaman tanıtma çıkacağı konusunda ise en ufak bir bilgi bulunmuyor.

Muhtemelen bu yıl içerisinde tanıtılacak bir akıllı telefon göreceğiz. Tabii ki tanıtım sonrasında tüm özellikler netlik kazanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz