Samsung Galaxy A10s Posterleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A10s akıllı telefonları için posterler yayınlandı. İşte Samsung Galaxy A10s...

0
71
Samsung Galaxy A10s

Akıllı telefonları için A serisini başarılı bir şekilde piyasaya süren Samsung, en az Galaxy S serisi akıllı telefon modelleri kadar ünlenmeye başlayan Galaxy A serisi akıllı telefonlar için de sürekli yeni modeller ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak Samsung Galaxy A10s akıllı telefonlarının ortaya çıktığını gördük.

Aslında resmi olarak tanıtımı yapılmayan ve resmi olarak bilgileri paylaşılmayan yeni akıllı telefonun ortaya çıkmasını sağlayan, poster görüntülerinin yayınlanması oldu. Telefonların posterleri olduğu iddia edilen posterler yayınlandı ve Samsung Galaxy A10s modeli için ilk detaylar ortaya çıkmış oldu.

Samsung Galaxy A10s Posterleri Geldi

Paylaşılan görsellerde yer alan detaylara baktığımız zaman, Samsung Galaxy A10s akıllı telefonlarının tasarımının çok değişmeyeceğini görüyoruz. Yeni akıllı telefonların yine su damlası çentik alanı sunduğunu görmek mümkün olacak.

Samsung Galaxy A10s

Su damlası çentik alanı yine yeni akıllı telefonların ekran alanlarının oldukça geniş olmasını sağlayacak. Bunun dışında Samsung Galaxy A10s akıllı telefonlarının yine tek arka kamera ile beraber geleceği bilgisi var. Bunun dışında ekran boyutu kısmında ise 6.2 inçlik bir tercih yapılması bekleniyor.

2 GB RAM bellek miktarı ve 1.6 GHz hızında çalışan işlemcileriyle beraber geleceği iddia edilen akıllı telefonların, yine uygun fiyatlı modeller olduğunu görmek mümkün olacak. Yeni akıllı telefonlar için yapılan bu paylaşımların ne zaman resmiyet kazanacağı ise bilinmiyor. Bunlar için Samsung’un açıklamasını beklemek gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz