PUBG Mobile’a Bomba Güncelleme

0
102

PUBG Mobile çılgınlığı devam ediyor. Dünya’nın 1 numaralı Android mobil oyunu PUBG, oyunculara birbiri ardına güncellemeler sunarak, daha iyi oyun deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Son güncelleme de bunlardan biri. Peki PUBG son güncellemesi, ne ve neler getirecek? Detaylar yazımızda…

Ağır Silah Modu Geliyor

PUBG’nin 0.15.0 adını verdiği ve önümüzdeki günlerde kullanıcıların oyun belleğine otomatik olarak sunacağı ve yüklenmeye hazır hale getireceği, güncellemesi bazı yenilikler ve bir de yeni oyun modu getiriyor. Ağır silah modu olarak karşımıza çıkacak bu yeni oyun modu ile birlikte, yeni zırhlı araçlar ve yeni savunma sistemleri geliyor. Aynı zamanda gece görüşlü ve derin dürbüne sahip keskin nişancı tüfekleri de geliyor.

Yeni oyuncu modu ile birlikte yeni düşmanlar ve bidon patlayıcı gibi alanlarda da yenilikler sunulacak. Buna göre artık benzin bidonlarının arkasına saklanacak olan düşmanları avlamak için, yeni benzin bidonu patlatıcı özelliklere sahip silahlar entegre edilecek. Aynı zamanda, yeni ittifaklar ve yeni düşmanlar da karşınıza çıkabilecek. Elbette yeni düşmanlar, daha fazla ödül ve daha fazla puan anlamına gelecek.

 

Helikopterlerin Gücü Biraz Daha Azalacak

Bir önceki PUBG sürümlerinde, helikopter çok büyük caydırıcı ve güçlü savaş aracıydı ve onu patlatmak oldukça zordu. Artık helikopter kullanırken daha fazla dikkat etmeniz gerekecek. Zira, uçak savar ve tank patlayıcıları sayesinde artık helikopter ve tanklar, daha kolay şekilde patlatılabilecek. Bu da savunma anlamında da önemli güncellemeler geleceğini gösteriyor.

M134 minigun, RP 7 füzesi, M3E1-A ve M79 bomba atar gibi yeni silahlar ile birlikte, artık savunma hatları ve saldırı güçleri daha kolay haklanabilecek. Bu yüzde artık araç kullanırken daha dikkatli olmalı ve ekipmanlarınızı tam teşekkül entegre etmeniz gerekli…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz