PlayStation 4 için Güncelleme Yayınlandı

PlayStation 4 sürüm güncellemesi yayınlandı. İşte değişimler.

0
85
PlayStation 4

Sony’nin yeni oyun konsollarının ayak sesleri geliyor. Marka çok iddialı özelliklerle kullanıcıları kendisine çekecek olan yeni nesil bir konsol serisi üzerinde çalışıyor.

Yeni konsolların önümüzdeki sene satışa çıkması bekleniyor ancak eski konsollarda kolay kolay unutulmayacak. Öyle ki bu konsollar için de belli aralıklarla güncellemeler yayınlanmakta. Son olarak PlayStation 4 serisi için yeni bir sürüm yayınlandı.

6.72 sürümü olarak yayınlanan yeni güncelleme sonrasında, merak edilen detaylarda ortaya çıkmış oldu. Hemen güncellemenin detaylarına geçelim.

PlayStation 4 Güncellemesi

Yeni güncellemenin ne gibi özellikler getireceği konusunda çok fazla bilgi paylaşmak mümkün değil. Hem güncellemenin tam sürüm notları yayınlanmadı hem de bu güncellemenin büyük güncellemeler arasında yer almadığını görüyoruz. Bu sürüm yani 6.72 sürümünü düzenleme sürümü olarak gösterebiliriz.

PlayStation 4

Söz konusu sürüm, performans kısmında bir mini düzenleme sunuyor. Konsollarda takılma ya da benzeri bir donma sorunu varsa, bu sürümden sonra sorununuzun çözülmüş olması gerekiyor. Kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre hazırlandığı açıklanan yeni sürümün önemli bir ara güncellemesi olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Öyle ki yeni sürümün genel bir iyileştirme sunduğunu da söylemek yanlış olmayacaktır. Yeni sürümün tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir konumda olduğunu da ekleyelim. Yeni güncellemenin bölge bölge değil, tüm kullanıcılar için yayınlandığı açıklandı. Güncellemenin ara sürüm olduğunu ve bundan sonraki güncellemelerin de hazırlıklarının devam ettiğini belirtelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz