Plants vs Zombies 3 için Geri Sayım Başladı

Plants vs Zombies 3 oyunu için duyuru yapıldı. İşte yeni oyun için ilk detaylar...

0
61
Plants vs Zombies 3

EA Games, küçük ama dikkat çeken oyunları seven markalardan bir tanesi. Her ne kadar yapımda FIFA gibi dev oyunlar olsa da mini boyutlarıyla öne çıkan oyunlarda yok değil. Bunlardan birisi de farklı yapısıyla kendisini göstermiş olan Plants vs Zombies.

Diğer oyunlarda olduğu gibi A++ yapımlardan biri olarak değerlendiremeyeceğimiz oyun, bir seri haline getirebilecek kadar eğlenceli olan yapımlar arasında yer alıyor. Bu durumun farkında olan EA Games tarafından oyunun 3.serisi de duyuruldu.

Kısa süre önce yapılan açıklamayla beraber oyunun devam edeceği ve Plants vs Zombies 3 yapımının geleceği resmi olarak açıklanmış oldu. Yeni oyun ile ilgili ise çok az da olsa ipuçları verildi.

Plants vs Zombies 3 Nasıl Bir Oyun Olacak?

Henüz oyunun yapısının nasıl olacağı kısmı netlik kazanmış değil. Oyunda yine aynı şekilde merkezi savunma sunulması ve sürekli saldırı halinde olan zombi ordularının durdurulması hedef edinecek. Fakat bu kez bu tema nasıl işlenecek bilinmiyor. En azından oyunun tam olarak yapısının değişmeyeceğini belirtelim.

Plants vs Zombies 3

Yine aynı oynanış yapış ve yine aynı dinamikler karşımıza çıkacak. Şu an için Plants vs Zombies 3 oyununun resmi olarak çıkış tarihinin ne zaman olacağı konusunda da bir açıklama yapılmadı. Bunun için de EA Games’in açıklamalarını takip etmek gerekiyor. En azından şimdilik oyunun geleceğini biliyor olmamız yeterli.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz