Özel Versiyon Galaxy S10 Plus Satışa Çıkıyor

Galaxy S10 Plus akıllı telefonlarının özel versiyonu ortaya çıktı. İşte olimpiyatlar için hazırlanan özel akıllı telefonlar.

0
57
Galaxy S10 Plus

Olimpiyatlara ve benzeri etkinliklere bir hayli önem veren Samsung, geçtiğimiz yıllarda bu konuda çok önemli adımlara imza atmıştı. Markanın sponsorluk anlaşmaları dışında, olimpiyatlar için özel olarak geliştirdiği ürünlerde bulunuyor. Şimdi bu duruma bir örnek ortaya çıktı. Bu kez Galaxy S10 Plus modelinin olimpiyatlara özel versiyonunun tanıtılacağı açıklandı.

Olimpiyatlara Özel Galaxy S10 Plus

Yeni akıllı telefon modellerinin olimpiyatlara özel olarak gelecek olan versiyonu, 24 Temmuz günü satışa çıkacak. Galaxy S10 Plus özel versiyonunun satışa çıkacağı ülke ise Japonya olarak açıklandı. Öyle ki 2020 Yaz Olimpiyatlarına Japonya ev sahipliği yapacak. Ülkenin yaz olimpiyatları için hazırlıkları devam ederken, Galaxy S10 Plus özel versiyonu da satışa çıkmış olacak.

Yeni akıllı telefonların değişiklikleri ise tasarım kısmında olacak. Bu modelin kutu tasarımı, yazılımsa içerikleri, cihaz tasarımı, tema düzenlemeleri özel olarak yapılacak. Japonya Olimpiyatları için özel bir temayla beraber gelecek olan telefon, beraberinde kulaklık hediyesini barındıracak.

Galaxy S10 Plus

Sınırlı sayıda satışa çıkacak olan özel versiyon Galaxy S10 Plus akıllı telefonlarını tercih eden kullanıcılar için Galaxy Buds kulaklıklarının ücretsiz olarak teslim edildiğini göreceğiz. Kulaklıkların yanında kutu içeriğinde de bazı ufak hediyeler görmek mümkün olacak.

Yeni özel versiyon akıllı telefonların fiyatı ise 1062 dolar olarak karşımıza çıkıyor. Bu versiyonun fiyat kısmında değişikliğe uğraması ise beklenen bir durum değil. En azından şimdilik bu yönde bilgiler var. Ayrıca üretimin sadece 10 bin adet ile sınırlı olacağını da ekleyelim.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz