Müslüm Filmi Bugün İtibari İle Netflix’te

0
78

Geçtiğimiz gün TV 8 ekranlarında TV’de ilk kez görücüye çıkan Müslüm filmi, izleyemeyenler için bu kez Netflix platformlarında sunulmaya başlandı. Bugün itibari ile dileyen herkes bu filmi arzu ettiği zaman izleyebilir. 37 hafta sonunda sinemadan TV’ye ve Netflix’e sunulan Müslüm filmi, böylece Türk sinemasından Netflix’e uyarlanan Türk filmlerinden biri olmayı başardı. Bu da hem Netflix’e hem de oyun yapımcılarını önemli kazanımlar sağlayacak. İşte diğer detaylar…

 

Gişede Büyük Başarı ve Acun’dan İlk Hamle

Türkiye’deki sinema filmlerini Türk televizyon seyircileri ile buluşturan Acun Ilıcalı’nın TV 8’i, bu bağlamda önemli hizmetler sunuyor. Daha önce Küçük Esnaf, Recep İvedik 5, Kardeşim Benim, Dönerse Senindir gibi sinema filmlerini kanalında sunan Acun Ilıcalı, bu filmlerin arasına bir yenisini daha ekleyerek önemli bir alanda hizmet sağladığını gösteriyor. Müslüm filmi de geçtiğimiz gün sinema severlerle buluştu ve yüksek reytingler aldı. İşte bundan faydalanmaya çalışan önemli bir başka platform daha gün yüzüne çıktı. Netflix’in de bu yönde bir eğilim gösterdiği ve bu filmi Netflix platformuna taşıdığını gördük.

Güçlü Oyuncu Kadrosu İle Güçlü Gişe Başarıları

Gülperi filmi ve daha önce Yılanların Öcü gibi filmlerde önemli roller üstlenen Timuçin Esen, son yılların güçlü çocuk seslerinden ve “Adana’ya Gidek mi” şarkısını seslendiren çocuk sanatçı Şahin Kendirci, Çukur filminde oynayan Ercan Kolçak Köstendil ve Eşkıya Dünya’ya Hükümdar Olmaz filmine sonradan katılan Turgut Tuçalp gibi çok önemli sanatçıların oynadığı bu film; Beyazperde oylamaları sonucunda imdb puanı olarak 4.4/5 alarak güçlü bir yapıt olduğunu zaten kanıtlamıştı.

Bununla birlikte 6.5 milyonu aşkın seyirci ve tam 85 milyon TL ile de bu alanda ilk 5 sıraya bir anda yükseldi. Bakalım Netflix ile Müslüm filmi ne kadar izlenme ve tıklanma yakalayacak. Hep birlikte göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz