Instagram Bir Kez Daha Çöktü

Instagram bir kez daha çöktü. Instagram neden çöktü? Açıklama geldi mi?

0
62
Instagram

Sosyal medyanın en köklü uygulamalarından biri olan Instagram, son dönemde sürekli olarak yenilik haberleriyle gündeme geliyor. Bir yandan isim değişikliği yapılması beklenen uygulamanın, bir yandan ise önemli güncellemelerle yenilenmesi bekleniyor. Fakat tüm bunlar bir yana uygulamanın belli aralıklarla sorunlarla gündeme geldiğini de görmeye başladık.

Son olarak çökme sorunları karşımıza çıkmaya başladı. Dün itibariyle uygulamanın bir kez daha çöktüğü açıklandı. Çok kısa bir süre içerisinde tekrar çökmüş olması, uygulamanın bir kez daha gündeme gelmesine neden oldu.

Instagram Neden Çöktü?

Instagram’ın neden çöktüğü konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı. Uygulamanın çökmesinin ana nedeni sunucu sorunu gibi gözüküyor. Özellikle Android işletim sistemi kullananların, uygulamaya giriş yapmak istedikleri zaman çökme mesajlarıyla karşı karşıya kaldığı görülüyor.

Uygulamaya giriş yapılmak istendiği zaman, giriş sırasında zaman aşımı mesajları karşınıza çıkıyor. Dün ve sabah saatlerinde yaşanan sorun için resmi bir açıklama yapılmazken, çökme sorununun giderildiğini de açıklayalım.

Instagram

Android işletim sistemini daha fazla etkilediği ortaya çıkan uygulamanın, şu sıralar normal bir şekilde çalıştığını da ekleyelim. Şimdilik uygulamanın herhangi bir sorunu yok gibi gözüküyor. Fakat bunun için Facebook tarafından yapılacak açıklamaları da beklemek gerek.

Facebook, uygulamanın neden çöktüğü konusunda resmi bir bilgilendirme yayınlayacak mı merak konusu. Geçmiş dönemlerde benzeri durumlar için açıklamalar yayınlanmıştı.   

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz