Huawei Mate 30 Lite Tasarım Görselleri Geldi

Huawei Mate 30 Lite görselleri için yeni bilgiler geldi. Yeni görsellerde Huawei Mate 30 Lite neler sunuyor?

0
39
Huawei Mate 30 Lite

Mate 30 modelleri için tanıtım yapması ve Samsung ile Apple’ın yeni amiral gemisi akıllı telefon modellerine rakip olması beklenen Huawei, şu sıralar yeni serinin Lite versiyonuyla gündemde. Öyle ki bu kez markanın yepyeni akıllı telefonları hem uygun fiyatlı seriler içerisinde yer alacak hem de sunulan özellikler dikkat çekecek.

Yavaş yavaş görselleri de paylaşılmaya başlayan Huawei Mate 30 Lite akıllı telefonların teknik detaylarının da yavaş yavaş netlik kazanmaya başladığını da ekleyelim. Özellikle tasarımı konusunda fark yaratması beklenen telefon için yeni detaylara bakalım.

Huawei Mate 30 Lite 4 Kameralı Olacak

Yeni akıllı telefonlar için paylaşılan son görseller, telefonların kameralarını ortaya çıkardı. Buna göre yeni seri akıllı telefonların 4 arka kamera ile gelmesi olası gibi gözüküyor. Paylaşılan görsellerde telefonların kümelenmiş olarak 4 kamera kullanacağı görülüyor. Kamera alanının hemen altına ise parmak izi sensörleri bulunuyor olacak.

Huawei Mate 30 Lite

Parmak izi sensörlerinin dışında bir de flaş ışığının dikkat çektiğini görüyoruz. Fakat flaş ışığının kameraların hemen dışında olduğunu söylemek lazım. Bu yönde tasarım değişiklikleri yapılmış gibi duruyor.

Yeni akıllı telefonların tasarımı kısmında bu yönde bir çizgi çizmesi, Mate 30 Pro modeller için de iddialı bir bekleyişin ortaya çıkmasına neden oldu. Öyle ki yeni akıllı telefonların Pro modelinin tasarım kısmında biraz daha farklı bir çizgi sunacağı iddiası var.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz