Google Pixel 4 Ekran Koruyucu Paylaşıldı

Google Pixel 4 akıllı telefonları için yeni bir kalıp görseli ortaya çıktı. Google Pixel 4 nasıl bir tasarımla gelecek?

0
51
Google Pixel 4

Akıllı telefonlar için amiral gemisi modellerini düzenli aralıklarla güncelleyen Google, bu sene ise Google Pixel 4 akıllı telefonlarıyla kendisini göstermeye çalışacak.

Akıllı telefonların yine üst segmet modellere meydan okuyacak olan bir telefon serisi olarak gelmesi bekleniyor. Amiral gemisi akıllı telefon modellerinden biri olması beklenen Google Pixel 4 akıllı telefonlarla ilgili son paylaşılan görsellerde iddiayı bir kez daha ortaya çıkarmış durumda.

Google Pixel 4 Ekran Tasarımı

Son olarak Google Pixel 4 akıllı telefonlarının ekran tasarımını ortaya koyan bir görsel yayınlandı. Telefonlara ait olduğu iddia edilen yeni ekran koruyucularının, genel olarak tasarımı gösterdiğini söylemek yanlış olmaz.

Buna göre ön dizilim değişmeyecek. Çentik alanını unutun. Google Pixel 4 akıllı telefonlarında çentik alanının kullanılması bekleniyordu. Ancak gelen görsellere baktığımız zaman çentik alanının bulunmadığını net bir şekilde görüyoruz.

Google Pixel 4

Bunun nedeni ise ek sensörlerin kullanılması olacak. Çentik alanına sığmayacak kadar büyük sensörlerin kullanılması beklentisi var. Ön kısımda yer alan kameraların dışında ki farklı sensör alanının yer alacağı görülüyor.

Ekran koruyucularında da yer alan sensör alanının çentik alanına sığmayacak kadar büyük olması, şimdiden heyecanlandıracak teknolojilerin geleceğini işaret etmiş oldu. Bu alanda ne gibi bir teknoloji kullanılacağını görmek için ise tanıtımı beklemek gerekiyor. Tanıtım sonrasında daha net detayları öğrenmiş olacağız.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz