Galaxy Watch Yeni Bir Güncelleme Aldı

Galaxy Watch akıllı saat modeli için yeni bir güncelleme yayınlandı. İşte güncellemenin detayları...

0
52
Galaxy Watch

Akıllı telefon kadar önem verilen teknolojiler olarak gösterilen akıllı saatler için yeni modeller gelmeye devam ediyor. Bir yandan bu alanda sürekli yeni modellerle karşı karşıya kalırken, bir yandan ise mevcut modeller için de güncellemeler yayınlandığını görüyoruz. Güncelleme alan son akıllı saat ise Galaxy Watch akıllı saatleri oldu.

Samsung tarafından yayınlanan güncelleme sonrasında Galaxy Watch akıllı saatleri için güzel bir özelliğin yayına alındığını söyleyebiliriz. Hemen yeni güncellemeden ve güncelleme sonrasında gelen özelliklerden söz edelim.

Galaxy Watch Güncellemesi

Yeni güncellemenin LTE desteği olmayan modeller için önemli bir artı sunduğunu söyleyebiliriz. Bu modeller için gelişmiş yüzme takibi özelliğinin kullanıma girdiği açıklandı. 15.36 MB boyuta sahip olan güncellemenin, LTE desteği bulunmayan akıllı saatlere gelişmiş yüzme takibi özelliği getirmesiyle beraber artık bu modellerde de yüzme sırasında yakılan kalorinin ölçülmesi ve egzersiz takibi de çok daha başarılı bir hale getiriliyor.

Galaxy Watch

Bunun dışında güncellemenin bağımsız alarm özelliğini de kullanıma soktuğunu söylemek gerekiyor. Artık hem akıllı saatiniz üzerinden hem de akıllı saatinizin bağlı olduğu akıllı telefonunuz üzerinden farklı farklı saatler için alarm kurma gibi bir ayrıcalığınız var.

Farklı alarmlar kurabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken ise güncellemeleri yüklemek olacak. Galaxy Watch için gelen güncellemenin tüm seri için yayınlandığını da ekleyelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz