Galaxy Note 10 Ekran Çözünürlük Değeri Belli Oldu

Galaxy Note 10 akıllı telefonlarının ekran çözünürlük değeri karşımıza çıktı. Galaxy Note 10 ekranı nasıl olacak?

0
51
Galaxy Note 10

Üst segment için en iyi akıllı telefonlardan biri olması beklenen Galaxy Note 10 akıllı telefonları için bilgiler geliyor. Yeni modelin tanıtımı için kısa bir süre kaldı. Bu seri akıllı telefonların tanıtımının Ağustos ayında yapıldığını görmek mümkün olacak. Yeni serinin tüm özellikleriyle 7 Ağustos tarihinde tanıtıldığını göreceğiz ancak bu tarihe kadar sızıntılar da gelmeye devam edecek gibi duruyor.

Son olarak yeni akıllı telefon modellerinin ekran özellikleri ortaya çıktı. Fakat ekran özellikleri ortaya çıkan yeni seri akıllı telefonların, ekran özellikleri pek memnun edici olmadı. En azından çözünürlük değeri için ortaya çıkan iddialar pek tatmin edici değil.

Galaxy Note 10 Özellikleri Neler Olacak?

Yeni akıllı telefonların ekranlarında 6.5 inçlik bir panel kullanılacağı iddia ediliyor. Son raporlara göre 6.5 inçlik ekran panellerinin çözünürlük kısmında eski serileri aratacağını görmek mümkün olacak. Buna göre yeni akıllı telefonların Full HD+ çözünürlük değerine sahip olduğu karşımıza çıkacak.

Galaxy Note 10

Yeni akıllı telefonların eski seriyle karşılaştırıldığı zaman, ekran çözünürlük değerinin biraz daha düşürüldüğü görülüyor. Bu değere baktığımız zaman eski telefonların QHD+ çözünürlük değeriyle karşımıza çıktığını görmüştük.

Şimdi ise bu yönde bir seçim yapılması akılları karıştırdı. Tabii ki henüz bu bilgilerin de netlik kazanmadığını söylemek gerekiyor. Detayları tanıtım sonrasında almak mümkün olacak. Tanıtım sonrasında Galaxy Note 10 için tüm detayları aktaracağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz