Galaxy Fold Yeniden Tanıtıma Çıkmayacak

Galaxy Fold akıllı telefonları için yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Telefonlar ne zaman çıkacak?

0
48
Galaxy Fold

Katlanabilir akıllı telefon fikri, herkes tarafından kabul gören bir fikir olmadı. Birkaç marka bu yönde denemeler yapmaya başladı ancak henüz tam olarak katlanabilir akıllı telefonların pazardaki yerini almadığını gördük. Bu alanda tanıtılan ilk akıllı telefonlardan biri olan Galaxy Fold durumu da net bir özet.

Öyle ki yeni akıllı telefonların satışa çıkmadan, katlanan bölümünde yer alan bir arıza nedeniyle ertelendiğini gördük. Telefonların ertelenmesinin ardından bu model için çalışmalar ise bir kez daha başlamıştı. Şimdi ise söz konusu akıllı telefonlar için ilginç bir iddia gündeme geldi.

Galaxy Fold Tanıtıma Çıkmayacak

İddialara göre Galaxy Fold akıllı telefonlarının tasarım kısmında bazı değişikliklere uğradığını görmek mümkün olacak. Telefon için önemli sistem değişiklikleri yapılacak. Fakat bu değişikliklerle beraber yeni bir tanıtımın yapılmayacağı iddia ediliyor. Yani telefonların sessiz sedasız satışa çıktığını göreceğiz.

Galaxy Fold

Tanıtımın yapılmamasının ana nedeni olarak ise Note 10 akıllı telefonları gösterilmekte. Yeni amiral gemisi akıllı telefonlar çok kısa bir süre sonra tanıtılacak. Bu nedenle Samsung’un başka bir modele odaklanmayacağı ve Note 10 akıllı telefonları üzerinde yoğunlaşacağı bilgisi var.

Galaxy Fold akıllı telefonlarının ne zaman yeniden satışa çıkacağı konusunda ise bir bilgi yok. Muhtemelen öncelikle yeni akıllı telefonların değişikliklerin açıklanması bekleniyor. Değişikliklerin açıklanmasının ardından, çıkış tarihi konusunda da bilgiler verilecektir. Şimdilik bu konu tam bir soru işareti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz