Football Manager 2020 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

Bu yıl, en çok beklenen oyunlardan biri de Sports Interactive’in geliştirdiği Football Manager 2020 oyunuydu.

0
71

İlk çıktığı yıldan itibaren popülerliğini kaybetmeyen Football Manager oyun serisi, yeni sürümüyle kullanıcı karşısında. Sports Interactive, yaptığı açıklamada oyunun Kasım 2019‘da piyasada olacağını belirtmişti. Fakat çıkacağı ay açıklanmasına rağmen, hangi gün piyasada olacağı hakkında bir bilgi verilmemişti.

Football Manager 2020 Çıkış Tarihi

Kullanıcıların merakla bekledikleri tarih sonunda açıklandı. FM 2020, 19 Kasım tarihinde piyasadaki yerini alacak. Sadece Steam’de yayınlanacak oyun, aynı gün içinde Android ve iOS kullanıcıları için de yayınlanmış olacak.

Nintendo Switch sahipleri ve Google Stadia kullanıcıları ise oyunu satın almak için bir müddet daha beklemek zorunda. En son yapılan açıklamlarda, oyunun Google Stadia ve Nintendo Switch’e kısa bir süre içerisinde geleceği bilgisi verildi. 

Football Manager 2020 Fiyatı

Oyunu oynamak için sahip olmanız gereken sistem gereksinimleri oldukça düşük. Bu sayede kullanıcılar FM 2020’yi rahatlıkla oynama şansına sahip olacak. Football Manager 2020 oyununun Türkiye fiyatı 161 TL olarak açıklandı. Hatta şu anda bile ön sipariş verebilir ve 19 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek oyuna ilk erişim sağlayan kişilerden birisi olabilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz