Electronic Theatre, Yeni Teknoloji İle Sizleri Eskiye Götürecek

0
65

Dijital Dünya’nın sınırlarını sosyal yaşama uyarlayan Electronic Theatre, mükemmel bir teknolojiyi hayata geçirerek, herkesi heyecanlandırmayı başardı. Daha önce birçok insanın hayalini kurduğu ama bir türlü tam olarak nasıl uyarlanacağı konusunda girişimlerde bulunamadığı yepyeni teknoloji The LightBoxes, artık teknoloji severleri bekliyor olacak. Üstelik uzun bir zamana kadar tanıtım ve reklam amacı ile gelen konuklara ücretsiz sunulacak. Peki nedir bu The LightBoxes ve neler sunuyor? İşte tüm detaylar…

 

Eskiye Götürecek Yepyeni Teknoloji

Bildiğiniz gibi ebeveynlerin teknolojiye dair en büyük eleştirileri, hiç kuşkusuz, çocukların daha fazla oyun ve sosyal medya araçlarını kullanıyor olması ve gerçek sosyal yaşamdan kendilerini bu yüzden soyutlamaları. İşte bunun önüne geçmek ve tüm arkadaşları ile aynı ortamda oynamak için Electronic Theatre tarafından The LightBoxes, oyun severlere sunuldu. Artık, eski ve yeni arkadaşları ile dijital oyunları aynı ortamda bir kapalı alanda oynayabileceksiniz. Araba oyunları, RPG, Futbol, Basketbol, Tenis, Video oyun ve daha birçok oyunu birkaç arkadaşınız ile birlikte aynı ortamda oynayabileceksiniz.

Onlarca Sensör Sizleri Algılayabilecek

Bir lazer güvenlik sistemini andıran harika görsel efektler sunan ve ışıklandırma imkanına sahip, onlarca sensör, her hareketinizi anında okuyabilecek. Topu birbirinize verdiğiniz, ya da araba yarışında bir arkadaşınıza çarptığınız veya silah kullanımınızda karşıdakini etkisi hale getirdiğinizde… kısacası tüm durumlar için gerçeği andıran harika bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Yapmanız gereken tek şey, el ve kol hareketlerinizle birlikte diğer tüm oyunlara göre hareketlerinizi kontrol etmeyi öğrenmek. Bunun için The LightBoxes teknolojisinin nasıl işlediğini, stand görevlilerinin sunduğu broşürde bulabilirsiniz. Önce Londra, New York ve ardından da İstanbul’un da yer aldığı gösteriler yapılacak. Buradan İstanbul gösterileri başladığında sizlere bilgi verilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz